روش ارسال سفارش برای مشتریان فروشگاه اینترنتی حوله هنر

ارسال سفارشات تا دو روز کاری بعد از ثبت سفارش به دو روش پست یا تیپاکس با توجه به انتخاب مشتریان صورت می گیرد در ادامه به شرح هریک پرداخته می شود.

ارسال سفارش از طریق پست

سفارشاتی که برای ارسال آن ها گزینه پست انتخاب می شود، ارسال آن ها به روش پیشتاز صورت می گیرد. در روش پست پیشتاز حداقل چهار روز برای دریافت بسته سفارش داده شده زمان لازم است. گفتنی است برای رهگیری بسته های پستی می توان با استفاده از لینکی که در ادامه آمده از موقعیت دقیق مرسوله خود مطلع شد.

 

فروشگاه اینترنتی حوله هنر، کد پیگیری مرسولات را برای مشتریان از طریق ایمیل ارسال می کند. رضایت مشتریان و اعتماد آن ها در راس فعالیت های این مجموعه قرار دارد.

هزینه ارسال از طریق پست فقط 20 هزار تومان برای هر مسافتی از ایران عزیزمان در نظر گرفته شده است. 

ارسال سفارش از طریق تیپاکس

بسته هایی که از طریق تیپاکس ارسال می شوند به طور معمول 1 روزه به دست مشتری می رسند. این روش برای مشتریانی که تمایل به دریافت هرچه سریعتر سفارشات خود دارند روش بهتری است. نکته مهمی که باید مشتریان به آن توجه کنند، تحت پوشش قرار داشتن شهر، شهرستان یا روستای خود از شعبه تیپاکس است. برای اطمینان از حضور شعبه های تیپاکس در منطقه  خود می توانید از لینکی که در ادامه امده است استفاده کنید.

 

در صورت عدم توجه به این نکته هیچ گونه مسئولیت متوجه سایت حوله هنر نخواهد بود. هزینه ارسال با تیپاکس به صورت پس کرایه است. پرداخت به روش پس کرایه به صورتی است که هزینه ارسال بعد از تحویل کالا توسط مشتری پرداخت می شود.